Welkom bij Les Taxateurs

Les Taxateurs laat zich zien in Culemborg

PR

Op zaterdag 21 april presenteerde onze vereniging zich tijdens de actie van de gemeente "Culemborg Sportief , gezond en fit". Deze dag werd georganiseerd ter gelegenheid van het 700-jarig bestaan van Culemborg.
We hadden een prachtige plaats op het terrein van het stadskantoor, midden tussen verschillende grote verenigingen in Culemborg.
Er werd de hele dag druk gebruikt gemaakt van onze baan. 
De kinderen konden een stempel verdienen als zij een jeu de boule bal in een cirkel gooiden. Bij verschillende verenigen moesten door de kinderen stempels verzameld worden. Een volle kaart was goed voor een goodiebag, af te halen bij het stadskantoor. Onze vereniging heeft een leuk doosje kleurpotloden in de goodie bag gedaan.

Al met al een geslaagde dag voor Culemborg en voor ons als vereniging waar wij ons positief konden presenteren.

Door op OK te klikken gaat u akkoord met het gebruik van cookies door deze site.
OK